Community

Game Suggestions
İskelelerde bırakılan atlar ve meydandaki binekler
COREX 2019-09-20 02:22
Views 190 Comments 0
# 1

Bekleme durumunda olan binekleri belli bir dakika sonra otomatik ahıra veya iskeleye aldırabilirsiniz.
*Gecikme sorunu yaşayan arkadaşlar az da olsa rahat eder
*Düzen gelir
*En önemlisi iskeledeki karışıklık biter

Ben şahsen iskelede bırakılmış engel teşkil eden gemilerle uğraşmak istemiyorum. Balıkçı teknem ile iskeleden çıkarken ve girerken büyük gemiler yüzünden ne yaptığımı göremiyorum.

2019-09-20

Character Name COREX
Main Character Warrior
Lv61
# 2

Merhaba,

Düşüncen güzel ancak spotlarda farm yapan oyuncuların bineklerini özellikle atlarını belli noktalarda geriye dönmek için beklettiklerini sende biliyorsundur. Bu yüzden ilk söylediğin otomatik geriye dönme fikri çözüm olmayabilir. Ancak iskeledeki gemilerin iç içe girmesi ekran bugları düzeltilebilir. Bunun için destek ekibiyle iletişime geçebilirisin. 

 

İyi forumlar :)

2019-09-20

Character Name ReeLiaa
Main Character Mystic
Lv58
# 3

Gemiler için kesinlikle birseyler yapilmasi gerekiyo ciddi anlamda velia da kasmalara yol aciyo o gemiler birde arkadasinin gemisine bineceksen vay haline yada klan gemisini cikarmak istiyosan eyhav ki ne eyvah 

2019-09-20

Character Name AVCİ
Main Character Ranger
Lv62
# 4

Merhaba. Öncelikle evet bu bir sorun. Özellikle Vell'e giderken katliam oluyor ortalık. :) Ben çözümü şimdilik Arsha ya da daha sakin sunucularda gemiyi çıkarıp yolda server değiştirerek buldum çözümü. Yeni gelecek deniz haritası ile ilgili umutlarım var. Bence deniz, gemilerle birlikte birçok şey de değişecek. Şimdilik bu çözüm belki bir fikir verebilir size.

Bu arada Vell'e giderken pazar günleri gemiyi çıkardığınızda sağ ve sol taraflara bakın. Ben bir keresinde sol yerine sağdan binmiştim dümene mesela. 

İyi forumlar.

2019-09-20

Character Name MiYounge
Main Character Mystic
Lv60
TOP