Community

General Discussion
BDO'yu PS4 ten oynayanlar.
PerseuuS 2019-10-09 23:35
Views 507 Comments 0
# 1

Bilgisayarımı sattığım için bdo yu ps4 ten oynamak istiyorum. Steamdeki hesabıma giremem değil mi? PS4 ten oynayanlar ayrı sw de mi oluyor yani pc den oynayanlarla aynı sw değiller değil mi?

2019-10-09

Character Name PerseuuS
Main Character Berserker
Lv60
# 2

Merhaba,

 

Bildiğim black desert  pc için tek bir dünyada hizmet veriyor. fakat ps4 için  cross play dediğimiz aynı serverde oynama olayı şimdilik malesef yok :(. ps4 sürümü hala betada zaten  diye biliyorum ileride olursa güzel olur ama .

2019-10-10

Character Name FEELSTAR SUPPORTER
Main Character Sorceress
Lv60
The post was deleted.
# 4

@Lumiane Kardeşim öncelikle üslubunu düzelt önce.

Birincisi Ps4 Üm var fotografını çekip mi gönderiyim.

ikincisi beta dediğimiz şey PS platformlarında da vardır. Örnek oyun mu ıstıyorsun Mesela benzer olması acısından paladins. betada demek pcdeki gibi birilerinin girip deneyerek yaptıgı birşey değil. oyun zaten bitmiştir. Sadece o platforma kademe kademe geçirilir. her özelliği birden geçirilmez. ayrıca benım verdiğim cevabı tekrar önce gözünüzle okuyun taşlamadan önce. Dedim ki cross play yok cevap bu. ileride gelebilir anlamında söyledim. Sen peki yukarıdakı arkadaşa yardımcı oldun mu. HAYIR. Neden çünkü benim yazdıklarımı eleştirmekle meşgüldün de  ondan. Yok supportersınız herşeye atlamayınmış. Buyur sen yardımcı ol da bizde aydınlanalım. Hükmü soruyu soran arkadaş versin. Sen ona ne öğrettin şu anda çok merak edıyorum.

2019-10-21

Character Name FEELSTAR SUPPORTER
Main Character Sorceress
Lv61
The post was deleted.
# 6

Boşuna tartışıp birbirinizin kalbini kırmayın arkadaşlar. Ben PS4 de satın aldım oyunu ve oynuyorum. Beta sürümü oldu ve bitti, 22 Ağustos 2019 dan itibaren tam sürüm olarak hizmete girdi oyun. PS4 ün sunucusu EU-NA-ASIA olmak üzere üç adet. Türkiye den erişimm sağlayan oyuncular isteğe bağlı ya EU ya da NA olarak seçebiliyor. Ben EU seçtim ve memnunum, gayet başarılı 2 ay gibi bir sürede nerdeyse PC versiyonunun yarısı update olarak geldi. 2019 sonu olarak tüm sınıfları ve kamasylvia dahil olmak üzere haritaları getirecekler. Tek sıkıntı oyunu PC de Türkçe oynuyorken burada maalesef ingilizce oynamak zorunda kalışımız :) ona da alışıyoruz zamanla, yapacak birşey yok.

PS4 de joystick ile oynamak ne kadar pratik derseniz, konsolcu bir kişiye oldukça pratik ve sorunsuz, bende alıştım. Kısaca PC den tamamen kopup konsolda devam ederim diyenlere tavsiye ederim. Bu arada platform olarak PC-PS4-XBOX ve Kasım ya da Aralık 2019 da MOBİL olarak birbirinden ayrı server lar olduğu için maalesef birbiri arasında aynı hesabı oynama şansınız sıfır.

Herkese iyi oyunlar.. 

2019-10-22

Character Name Zenobiá
Main Character Lahn
Lv58
The post was deleted.
The post was deleted.
# 9

@Zenobia Vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim. Senden aydınlanıp diğer arkadaştan kasvetlendim. Oyun beğendiremiyoruz arkadaşa Ha beleş Ha paralı Sen beğenmezsin ama başkası beğeniir sonuçta var mı var. Paladins çöpmüşte falan filan önce üslubunu düzelt Zenobia arkadaşımız gibi konuşsan bilgi vermiş olurdun cidik yarıştırmanın peşindesin. söylediklerimin hepsinin de arkasındayım başka yorum da yazmayacagım bu konunun altına bilgi paylaşırsan saygı duyarım ama cidik yarıştırmıyoruz burda. 

2019-10-24

Character Name FEELSTAR SUPPORTER
Main Character Sorceress
Lv61
The post was deleted.
TOP