Community

General Discussion BDO'yu PS4 ten oynayanlar.
PerseuuS 2019-10-09 23:35
Views 103 Comments 0
# 1

Bilgisayarımı sattığım için bdo yu ps4 ten oynamak istiyorum. Steamdeki hesabıma giremem değil mi? PS4 ten oynayanlar ayrı sw de mi oluyor yani pc den oynayanlarla aynı sw değiller değil mi?

2019-10-09

Character Name PerseuuS
Main Character Berserker
Lv60
# 2

Merhaba,

 

Bildiğim black desert  pc için tek bir dünyada hizmet veriyor. fakat ps4 için  cross play dediğimiz aynı serverde oynama olayı şimdilik malesef yok :(. ps4 sürümü hala betada zaten  diye biliyorum ileride olursa güzel olur ama .

2019-10-10

Character Name FEELSTAR SUPPORTER
Main Character Sorceress
Lv60
# 3

Feelstar 

 

kardeş bilmiyorsan sallama bari ps4 te beta oyun dıye bısey olmaz, ya çıkar ya çıkmaz  oyun çıktıda mı parayı verırsın tam surum oynarsın. ps4ün yok nıye sallıyon ki suppoterım dıye heryere sallamasyon cevaplar yazmanıza gerek yok.

2019-10-11

Character Name Lumiane
Main Character Dark Knight
Lv62
# 4

@Lumiane Kardeşim öncelikle üslubunu düzelt önce.

Birincisi Ps4 Üm var fotografını çekip mi gönderiyim.

ikincisi beta dediğimiz şey PS platformlarında da vardır. Örnek oyun mu ıstıyorsun Mesela benzer olması acısından paladins. betada demek pcdeki gibi birilerinin girip deneyerek yaptıgı birşey değil. oyun zaten bitmiştir. Sadece o platforma kademe kademe geçirilir. her özelliği birden geçirilmez. ayrıca benım verdiğim cevabı tekrar önce gözünüzle okuyun taşlamadan önce. Dedim ki cross play yok cevap bu. ileride gelebilir anlamında söyledim. Sen peki yukarıdakı arkadaşa yardımcı oldun mu. HAYIR. Neden çünkü benim yazdıklarımı eleştirmekle meşgüldün de  ondan. Yok supportersınız herşeye atlamayınmış. Buyur sen yardımcı ol da bizde aydınlanalım. Hükmü soruyu soran arkadaş versin. Sen ona ne öğrettin şu anda çok merak edıyorum.

1 Days ago

Character Name FEELSTAR SUPPORTER
Main Character Sorceress
Lv61
TOP