Community

Game Suggestions
AİLE ADI DEĞİŞİM ÖNERİSİ
Mephîsto 2020-07-04 22:51
Views 182 Comments 0
# 1

Merhaba,öncelikle iyi ve sağlıklı günler dilerim! Benim hem bir şikayetim hemde bu şikayet üzerine bir önerim olucak. Pek çok arkadaş ve başta ben olmak üzere oyunda aile adının pek önemli olduğunu bilmiyorduk ve bu sebepten dolayı oyun içerisinde çok abzürt aile isimleri var (buna bende dahilim). Acaba aile adı değiştirme kuponu vefa ile sadece 1 defaya mahsuz olmak üzere alınabilir mi? veya sadece bir defa olmak üzere aile adı değiştirme kuponu 500 inci yerine 250 inci olabilir mi? Türkiye standartalrında 500 inci 60-70 tl ye denk geliyor ve oyunu oynayan herkes bu parayı oyuna veremeyebiliyor. Bu sebepten dolayı az önce belirttiğim fikir geldi aklıma ve bunu sizinle paylaşmak istedim. Bu önerimi dikkate alırsanız çok sevenirim!

 

2020-07-04

Character Name Mephîsto
Main Character Sorceress
Lv62
# 2

Kesinlikle haklı bi öneri her ailenin uygun bir vefa karşılığı 1 kez aile adı değişim kuponu alma hakkı olması güzel olur. Konuya dikkat çektiğin için teşekkürler Mephisto umarım gerekli ilgi gösterilir.

2020-07-04

Character Name VıttalBullet
Main Character Ranger
Lv61
# 3

Bu konuyu gündeme getirdiğin için teşekkürler öncelikle. Oyun başında aile adı hususu ile ilgili muazzam bir bilgi yoksunluğu var. Bu konudan müzdarip olan, madurluğundan mütevellik yeni hesap açan insanlar bile tanıyorum. Umarım çaban sonuç bulur.

2020-07-05

Character Name Larentia
Main Character Lahn
Lv62
# 4

Senin dediğin gibi her ailenin vefa ile 1 kereye mahsus olarak aile ismi değiştirebilmesi bu sorunu çözecektir.
Ayrıca bu konudan dolayı sıkıntı çeken insanlardan biriside benim ve benim gibi tonlarca insan olduğuna eminim çünkü oyuna yeni başlayan çoğu kişi aile isminin normal isimden daha önemsiz olduğunu düşünüyordu fakat ne yazık ki tam tersi oldu.


2020-07-28

Character Name HellStunter
Main Character Berserker
Lv61
# 5

Aile adı mağdurları merhaba. Bende aynı durumda olmakla, beraber böyle bir uygulama için iki açıdanda bakıldığında herhangi bir sakınca söz konusu yok gibi duruyor. Mevcut duruma bakacak olursak bir Aile Adı Değişim Kuponu'na 60-70 lira vermeyi geçtim, bir oyuna ödeyebileceğim maksimumum tutar 100₺ olur zaten. Umarım dikkate alınır ve hoşgörülü bir yaklaşım sergilenir.

2020-08-09

Character Name Oantië
Main Character Archer
Lv53
TOP