Community

Game Suggestions
Şahsi Önerilerim.
EllionLahnØØ 2020-08-27 15:55
121 0 0
# 1

Önemli Öneri-- Sezon sunucusu eski ve yıllarca emek vermiş oyuncular için büyük haksızlık. TET set dizebilmek için gecesini gündüzüne katan oyunculara ciddi haksızlık yaptınız. Oyunun ilk gününden beri burada olanların gönlünü almanız gerekiyor ve bu sezon sistemini kaldırmanız gerekiyor. Bu tarz oyunlar emek ve şans sistemi gerektiren oyunlardır. ben 3 senedir oynuyorsam yeni gelenler aramda tabiki fark olacaktır. Bana yetişmesi için onunda benim harcadığım zamanı ve verdiğim emeği aynı şekilde vermelidir. siz dün gelmiş bir oyuncuya 1 senede anca elde edilebilecek TET boss set verdiniz. bari özellikleri farklı olsaydı. Bunu düşünmenizi öneririm. Bu tarz oyuncular gelip geçicidir size emek vermiş maddi olarak destek sağlamış oyunculara sahip çıkın. Yoksa ilerde oyuncu çekebilmek için pen sete kadar gider bu iş. Ezbere iş yapmayın ilerisini düşünün. Hiç bir şey vazgeçilmez değildir.

_________________________

 

Önerilerim şahsi düşüncemdir. Aralarında hoşunuza giden varsa numarasını yorum olarak yazarsanız sevinirim. Herkese iyi oyunlar.

 

_________________________

 

1. Depo yardımcısı kullanıldığında oyuncu istediği şehirdeki depoya ulaşabilmeli.

 

2. Oyun müziklerini oyuncu istediğini dinleyebilme özelliği getirilebilir.

 

3. Yaratıkların sesleri ayrı şekilde ayarlanabilmeli. 

 

4. Yokuş yukarı ve yokuş aşağı giderken at arabasının toprağa gömülmesi ve havada gitmesi düzeltilmeli.

 

5. Değerli paket alan oyuncuya gün sayısı kadar merv paketi etkin olmalı.

 

6. Pet sayısı yukseltilmeli.

 

7. Aynı isimdeki balıkların üst üste binmesi gerekir.

 

8. Balenos bölgesinin sahibi olabilen klan üyeleri balıklardan extra yaşam Xp ve kazanç sağlayabilmeli.

 

9. Silah zırh vb. Eşyalar TET ve PEN derecelerinde farkı ışık ateş vb. efektler eklenmeli. 

 

10. Can dostum özelliği gelmeli seçtikleri bir kişi ile  birbirlerine bağlılık sözü veren bu iki oyuncu birbirlerinin yanlarına ışınlanabilmeli anlık olarak yardımına yetişebilmeli. extra özellikler eklenebilir.

 

11. Oyuncu kaybetme özelliği şehir içlerinde geçerli olmalı.

 

12. Günlük belirli sayıda azda olsa inci kazanma görevleri getirilmeli.

 

13. Günlük giriş ödülleri iyileştirilmeli kara taş gibi elde edilmesi kolay eşyalar bu listeden kaldırılmalı.

 

14. işçilere bira yerine daha mantıklı olacak birşey verilmeli bu yemek veya para olabilir.

 

15. Vell önemli bir boss ve uzun bir yol. Vell saatine 30 dk kaldığında denizde serbest pvp kapatılmalı. Böylece diğer oyuncular tarafından gemiler batırılamaz ve oyuncular mağdur olmaz.

 

16. Black Desert+ Mobil uygulama bizim için değerli bir proje oldu. Bu olabilecek birşey mi bilmiyorum ama ben genelde önerisini yapacağım. Oyuncunun tercih ettiği ve su kıyısına yaklaştırdığı bir karakterle mobil üzerinden balık tutabilmesi mümkünmüdür bilmiyorum.

 

17. Topluluk formuna Benim anılarım adında bir bölüm açılabilir. Oyuncular buraya anılarını tecrübelerini oyun içerisindeki hayatını yazıp paylaşabilir.

 

18. Black Desert+ uygulamasına sadece BDO oyuncularına özel sosyal paylaşım tanışma sohbet resim video paylaşma gibi özelliklere sahip bir uygulama yapılabilir ( bütün dünyadaki BDO oyuncularının ortak platformu) 

 

19. Covid.19 salgınından dolayı maske takma önlemine dikkat çekme amacı ile karakterlere maske hediye edilebilir.

 

20. At ahırı gibi Besi hayvanı ahırı gelmeli. Oyuncunun kendisine ait inek koyun keçi tavuk gibi hayvanları olmalı işçileri bu ahırda çalıştırarak süt yumurta yün gübre vs. ürünler elde edebilmeli. (Hayvancılık adında extra bir meslek olabilir)

 

21. Aile adının yanında ülke bayrağı koyulabilmeli.

 

22. Klan görevlerinde üç kişi online olmalı şartı kaldırılmalı. 

 

23. Oyuncu oyun içerisinde kendi çektiği resimleri evinin duvarına asabilmeli. Güzel dekor olacağını düşünüyorum.

 

24. Klan uyelerindede lider ve subaylar gibi arma çerçevesi olmalı ve isteyen klan armasını bayrak şeklinde evinede asabilmeli.

.

25. Kore savaşı anısına Türk ve Kore şehitlerini ve dostluğunu simgeleyen TR serverine özel anıt yapılabilir. Altınova bunun için uygundur.

 

26. At arabası değilde atsız bir araçla fps keyfinde yük taşımak isterdim şu yollarda. Buda benim şahsi hayalim işte ;)

 

27. Oyuncular gemilerinin ön tarafına sağ ve solda gözükecek şekilde gemilerinin isimlerini yazabilmeli.

 

28. Max ve min fiyat değerlerini aşmadan oyuncuların kendi arasında ticareti olmalı. Örnek olarak satmak istediğim bir eşyayı ben arkadaşıma satmak istiyorum. Bunun yapılabileceğine inanıyorum.

 

29. BDO Fm olabilirmi acaba. Oyun arayüzünde radyo simgesi olacak ben oraya tıkladığımda BDO Fm açılacak. Oyuncular arasından seçilen ve gönüllü olanlar dj olabilecek. Orada röportaj müzik bildirim oyunla alakalı haberler gibi aktiviteler olabilecek. 

 

30. Sınırsız pot gibi elde edilmesi zor işçi sınıfı gelebilir. Bu işçiye kendi evinde istediğin herşeyi urettire bileceksin. 

 

31. Oyuncu yıldız sistemi. Her oyuncuya başka oyuncular tarafından yaptığı iyilik yardım kötülük vb. eylemlere göre puan verebilecek. Adı Topluluk Puanı olabilir. Aile puanın yanında ve sıralamada yerini alabilir.

 

32. Yeni bölge Cennet Bahçesi. Bu isim ve öneri tamamen hayal ürünüdür. Oyuncular icin yeni bölge gelecek bu bolgeye ışınlanma sistemi ile geçilebilecek büyük bir bölge olacak burada kesinlikle pvp vb. savaşlar olmayacak. Oyuncular burada kendi evlerini inşaa edebilecek kendi bahçelerini yapabilecek. Bu bölgede balık tutma üretim çiftçilik inek koyun yetiştirme hayvancılık vb. aktiviteler icraa edilebilecek.

 

_________________________

 

 

 

 

 

 

2020-08-27

Character Name EllionLahnØØ
Main Character Lahn
Lv 61
  • Beginner 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
FeedbackTopicŞahsi Önerilerim.
TOP