Community

Game Suggestions
Shai Karakterinin Etkinliği Arttırılmalı
BraveShai 2020-12-20 00:34
56 0 1
# 1

Merhaba,

 

Sorun 1 : Shai karakterinin bildiğimiz üzere uyanışı yok. Bu sebepten ana ve alt silah dışında ap elde etme şansı olmuyor. Vuruş  , hp restore ve kaçınma skilleri güzel fakat ap olmayınca bir süre sonra bunlarında bir etkisi kalmıyor.

 

Çözüm Önerisi 1 : Shai'nin kullandığı florang ve alt silah victari'nin ap özelliği diğer sınıfların kullandığı silaha nazaran %20-30 arası yükseltilebilir  (Örn : PEN : Cliff Florang  155-160 ap olabilir)

 

Sorun 2 : Shai aynı zamanda destek karakteri ve bufflar mevcut. Fakat bu bufflar çok kısa süreli. Örneğin can arttırma buff u sadece 30 saniyelik ve hp yenileme dışında bunun kimseye bir faydası yok. Fayda sağlaması için sürekli castingde olmak gerekiyor. Ayrıca casting süreleri fazlasıyla uzun ve bu durumda aynı anda canavarlara atak yapılamıyor ve hareketi kısıtlıyor.

 

Çözüm Önerisi 2 :  Bufflar en az 10 dakika olmalıdır. Casting süreleri maksimum 5 saniye ile sınırlı kalmalı. Tam bir priest karakteri gibi düşünülebilir. Bu durumda yukarıdaki 1. sorun dikkate alınmayarak karaktere AP yerine kendi DP arttırma ve iyileştirme skilleri daha çok eklenmeli. Ayrıca debuff skilleride eklenmelidir.

 

Şu an Shai'nin ne olduğu tam belli değil  ataker desen değil ,  yardımcı sınıf desen hiç alakası yok. Bu sınıfa ciddi düzenlemeler şart.

 

 

2020-12-20

Character Name BraveShai
Main Character Shai
Lv 58
  • Beginner 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
FeedbackTopicShai Karakterinin Etkinliği Arttırılmalı
TOP