Community

KARMA DÜZELTME \ DÜŞÜRME
AvaLoNStar 2019-01-05 19:28
808 5 0 0
# 1
Edit Date : 2019-01-05

Merhaba arkadaşlar Oyunda Bi Oyuncuya sinir olup bi kaç kere kestim ve sonra arkadasları geldi onları kestim karma düştü ismim kırmızı oldu bunu nasıl düzeltebilirim eski haline birde karmam düşük diye birisi kestiği zaman beni itemlerin + sı düşüyomuş galiba yada item yere düşer diyolar dogrumu bu bilgilendirirmisiniz teşekürler..

Character Name AvaLoNStar
Main Character Musa
Lv 56
# 2
Edit Date : 2019-01-05

Düşük bir ihtimalle eşyalardaki kristaller kırılabiliyor, ben hiç + düştüğünü görmedim ama öyle bir ihtimal var deniliyor. Item yere düşme söz konusu değil.

Character Name KCake
Main Character Archer
Lv 56
peki karma puanımı - puanı nasıl duzeltıcem
2019-01-06 00:28
# 3
Edit Date : 2019-01-06

Selam dostum, öncelikle karma puanı düzeltmek için bol bol farm kesmen gerekiyor, başka alternatifi yok.

Diğer söylediklerin ise doğru. İlk önce itemlerinin üzerindeki kristaller kırılıyor. Daha sonra kristalin yok ise itemlerin üstünde, itemlerin +ları düşüyor ki bu şahsen benim başıma geldiği için daha net biliyorum. :)

Character Name ZDRANKA
Main Character Dark Knight
Lv 57
# 4
Edit Date : 2019-01-06

Nedeni ne olursa olsun karma durduk yere o kadar düşmez, umarım itemlerinin hepsi kırılır ve sende artık başkalarının slotuna girerken daha dikkatli olursun.

Character Name WiId
Main Character Berserker
Lv 61
# 5
Edit Date : 2022-05-14
Düzenleme Saati: 2019-01-06 19:17, Düzenleyen: WiId
Son Düzenleme Tarihi : 2019-01-06

Nedeni ne olursa olsun karma durduk yere o kadar düşmez, umarım itemlerinin hepsi kırılır ve sende artık başkalarının slotuna girerken daha dikkatli olursun.

slotta çiçek toplarken gelip beni kesip sürekli toplamamı bozup kendine tek attırta adam benim karmamı düşürtüp. ana karakteri ile gelip karmamı düşürttükten sonra defalarca kesen namussuzun itemlerimin seviyesini düşürten kristallerimi kıran namussuzun hiç suçu yok yani. Beyni yok fikri var. Karaktersizleri korumayın. 

Character Name IKutsaI
Main Character Corsair
Lv 61
# 6
Edit Date : 2022-05-16

oyun her daim serefsizi haysiyetsizi karaktersizi korudugu icin malesef olan seyler bunlar gecmis olsun  benim basima da sürekli olarak gelen olaylar takilma pk acma birak kessin  seni yazi bile yazma  kazanan sen ol dalga gec en mantikli olan o  oyun politikasi küfür ettirmiyo onlara oyun politikasi videosunu ceksen bile 1 hafta boyunca sana bu itligi yapmadigi icin ceza vermiyor ama sen küfür ettigin icin ceza aliyosun  boyle fantastik bi dünyasi var bu oyunun 

gecen hafta boyle gelip kurtta pot düsürürken denk geldim  slotlara saldirip essek lazim diyip diyip durdular 1 saatten fazla bu sekilde ugrastilar sonra garmoda gittim dedim sans dile  de garmot alim  sansa bide garmot düstü mü ne slotta varlar ne sesleri cikiyo  :D sabaha da parcanin kendi geldi 

kisacasi bunlari hayalkırıklıgına ugratmak istiyosan  onlara sinirlendigini gosterme dalga  gec  o zaman sen kazanicaksin 

Character Name Yorgunİhtiyar
Main Character Wizard
Lv 63
FeedbackTopicKARMA DÜZELTME \ DÜŞÜRME
TOP

Limited Time Only - Free Gift Pack

Limited-time offer Eternal
Winter Edition
Buy Eternal Winter Edition