Community

Bu Oyuna Başlamayın. Paranıza ve Vaktinize Yazık
Fearful 2022-05-13 20:49
288 2 3 7
# 1
Edit Date : 2022-05-13

Oyuna yeni başlamış veya başlayacak arkadaşlara. Bırakmış geri dönmüş ve tekrar bırakan birisi olarak söylüyorum. Kesinlikle oynanacak oyun değil. Emeğinize, vaktinize ve oyuna yatıracağınız paralara yazık. 

Oyunda bi + basma sistemi var. Güya RNG. Ama ne hikmetse sayılı kişile oyunda full pen olmuş. Hala daha Takısından tut her şeyine PEN basıyorlar. Ama bizler 50 kere bir itemi PEN basamıyoruz. Neymiş şansımız yokmuş. Arkadaş bu şans hiçmi bizde tutmuyor. Saatler oynayıp emek veriyoruz. ardarda 10 kere pen geçmezmi bir item. Geçmiyor neden şansımız yok. Bu şansı bu oyun nasıl belirliyor gerçekten ilginç ve anlamak güç. Basanlar hep basabiliyor, basamayanlarda ne yaparsa yapsın basamyor. Artık şans faktörüne falan inanmıyorum. Bişeyler dönüyor bu oyunda, birileri ve hemen hemen hep aynı kişiler PEN basıyor ne hikmetse. Diğerleri de avcunu yalıyor.

Oynamayın arakadaşım gerçekten deli olursunuz. Sinirleriniz zıplar. 

Character Name Fearful
Main Character Ninja
Lv 62
# 2
Edit Date : 2022-05-20

Vay be geçmiş aklıma geldi heidel dan geçmek işkenceydi kara bulutları açmak bile uzun zaman gerektiriyor görevler fizana gönderiyor cadılar bayramını basquean ljurik ile geçirmek.

Character Name Lizar
Main Character Lahn
Lv 62
# 3
Edit Date : 2022-06-23

MMORPG kategorisinde ki bir oyunu eleştirmenizi anlamıyorum. RNG adı altında olduğu gayet belli ve para ile P2S yapılabiliyor evet. Fakat şuanda MMORPG adı altında herhangi bir p2w oyun olmayan göremezsiniz. (bir kaç tekrarlı oyunlar hariç :) BDO çok zaman isteyen ve emek isteyen bir oyundur, para vermek zorunda değilsin fakat hızlı gelişebilmek için veya bazı özelliklerden faydalanabilme için aylık Kamasvlye ve Değerli Paket gibi özellikleri temin etmelisin. Vakiti olmayan insan MMORPG oynamamalı zaten sizin yaptığınız ve açtığınız kategoriye - puan veriyorum. Belli ki rulet atıp oyunu bırakmışsınız, yolunuz açık olsun.

Character Name FASTANDWARRIOR
Main Character Warrior
Lv 61
FeedbackTopicBu Oyuna Başlamayın. Paranıza ve Vaktinize Yazık
TOP

Limited Time Only - Free Gift Pack

Limited-time offer Eternal
Winter Edition
Buy Eternal Winter Edition