sub visual

Client Download

Haberler

Bildirimler

Voice of Adventurers - Istanbul Katılım Rehberi (Son Güncelleme - 18 Mart 2019 12:10)

  • 2019.02.28 10:00
  • / by Black Desert

Davet Mektubu

Merhaba Maceracılar.

Bu bir The MMORPG Black Desert duyurusudur.

 

Hep birlikte sevgiyle geliştirdiğimiz Black Desert! Türkiye&MENA sunucusunun değerli Maceracılarının sesine bizzat kulak vermek adına sizleri ‘Voice of Adventurers - Istanbul’a davet ediyoruz!

Black Desert’ın bugünü ve geleceği!

Önümüzdeki süreçlerdeki Black Desert Dünyası’ndaki gelişmeler adına değerli görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz!

Katılımınızı bekliyor olacağız.

 

Türkiye&MENA Operasyon Ekibi

Teşekkür Ederiz.

 

◆ ‘Voice of Adventurers - Istanbul’ Programı

- Başvuru Tarihi : 28 Şubat 2019 (Per) saat 10:00’dan ~ 10 Mart 2019 (Paz) saat 23:59’a kadar.

- Etkinlik Tarihi : 23 Mart 2019 (Cmt) 12:00 ~ (yaklaşık 5 saat)

- Katılımcıların Açıklanması: 12 Mart 2019 (Per) Katılmaya hak kazanan Maceracılara e-posta gönderilmiştir. 

- Etkinlik Yeri : Taksim/İstanbul, Türkiye

※ Etkinlik detayları, seçilen Maceracılara daha sonra bildirilecektir.


Voice of Adventurers - Istanbul’a Katılım Başvurusu

- Anket bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. [Başvuru Sayfasına Git]


◆ ‘Voice of Adventurers - Istanbul’ Etkinliği Detayları

- Yemek Sunumu

- Black Desert Türkiye&MENA sunucusu gelişmelerine kısa bir bakış

- Soru&Cevap ve öneriler

- Quiz ve mini oyunlar

- Hatıra fotoğrafı çekimi

- Özel hediyeler

 

Etkinlik Kuralları

※ Sadece Black Desert üyeliği bulunan ve etkinlik günü katılım gösterebilecek Maceracıların etkinliğe başvuru yapmalarını rica ederiz. 
※ Katılım başvuru anketini doldurduğunuzda, başvuruda belirtilen kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılmasına izin vermiş olursunuz.
Bu, Maceracının davete katılım yeterliliğini gözden geçirmek içindir. Sağladığınız bilgilerin eksik ve ya hatalı olması durumunda, etkinlikten muaf tutulursunuz ve yasal sorumluluk almanız istenebilir. 
※ Toplanan kişisel bilgiler, kullanım amacına ulaşıldıktan sonra imha edilecektir.  
※ Katılım başvurusunda istenen kişisel bilgiler, Black Desert’a üye kaydı sırasında girilen bilgilerden farklı ise etkinlikten muaf tutulursunuz.
※ Başvuru sırasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin Black Desert üyelik başvurusu esnasında sağlamış olduğunuz bilgilerden farklı olması durumunda etkinlikten muaf tutulursunuz.  
※ Davetiye tek kişiliktir bu sebeple sadece davetli kişiler etkinliğe katılabilir. Temsilci veya beraberinizdeki kişiler etkinlik alanına giriş yapamaz. Bu konuda anlayış göstermenizi rica ederiz.  
※ Davetli olarak seçilmeniz doğrultusunda başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim adresi ile haber verilecektir. Bu sebeple sizinle iletişime geçebileceğimiz bir telefon numarası ve e-posta adresi girmenizi önemle rica ederiz. Eğer tarafımızdan iletişime geçilmezse seçim sürecinden çıkarıldığınız anlamına gelmektedir. Bununla ilgili tekrar iletişime geçilmeyecektir.
※ Pearl Abyss, Maceracılar ile iletişim sırasında asla hesap şifresi talep etmez. Bu şekilde bir çağrı alırsanız lütfen dikkatli olunuz.
※ Davetli Maceracıların etkinlik alanına giriş sırasında kimliklerini yanlarında bulundurmalarını rica ederiz. Başvuru sırasında sağlamış olduğunuz bilgiler ile kimlik bilgilerinizin aynı olduğu onaylandıktan sonra davet alanına girmeniz mümkündür. Kimlik bilgilerinizin başvuru sırasında girmiş olduğunuz bilgilerden farklı olması durumunda davet alanına giriş yapamazsınız.
※ Etkinlik sırasında Pearl Abyss yetkilileri ile fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirilecektir. Bu sebeple etkinlik sırasında çekilmiş fotoğrafları kullanmak için etkinlik öncesinde bir onay formu doldurmanız gerekmektedir.
※ Etkinlik başvurusu sırasında paylaşmış olduğunuz bilgilerin eksik, hatalı ve yanlış olması durumunda yasal sorumluluk almanız gerekebilir.
※ Kişisel olarak fotoğraf ve video çekimi hususunda kısıtlamalar meydana gelebilir.  
※ Doğal felaketler gibi gibi mücbir sebeplerin meydana gelmesi durumunda, etkinlik takvimi ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bu gibi bir durum söz konusu olması durumunda resmi web sitesi üzerinden duyuru kanalı aracılığı ile bilgilendirme yapılacaktır.  
※ Voice of Adventurers - Istanbul ile ilgili sorunuz var ise lütfen Destek > Oyuncu Destek üzerinden bizlerle iletişime geçiniz.

BarLG
KAVGA ÇIKAR :D
dipnot: İstanbul dışı önemsiz herhalde ? 02/28 13:06
Corvosa
O gün YDS sınavı var, 24 mart yapamaz mıyız tarihi :(((( 02/28 13:08
ObituarySL
Boşuna gelmeyin daha Mena yı test sw si olarak kullandınız içine ettiniz serverin oyuncu kalmadı güven kalmadı daha sizin sözünüze güvenerek kimse oyuna başlamaz...daha size tek kuruş vermem 02/28 13:28
Kejdurapa
çıkarın beni bu cehennemden
Avrupaya alın bizi h __eval 02/28 13:45
SovietKamikaze
ObituarySL bokunu çıkarma gayet güzel bir program hazırlamışlar ne sorucaksan sıkıntın varsa git sor bunun altınada kötüleme yapılmaz 02/28 14:23
Terak
Bu event sayesinde en azından serverda zamanı geldiğinde ciddiyetle oyuncuları temsil edebilecek, kendini ifade edebilen klan liderlerinin kalıp kalmadığını anlamış olacağız. 02/28 14:47
KanMevsimi
Birincisi, her nekadar ingiliççeye meraklı insanlarımız olsa da, kendi dilimiz de bir etkinlik adı kullanılması gerekiyor. 02/28 15:29
KanMevsimi
ikinci olarak ise, yaptıkları rezaletin ve yapamadıkları yöneticiliğin hesabını en güzel dille sorulabilmesi adına güzel bir fırsat. İstanbul da ve müsait olan arkadaşların gitmesini tavsiye ederim. 02/28 15:30
KateTheDuchess
Ben Adana'dayim ve sahsen boyle bir etkinlige katilmaktan cok keyif alirim fakat malum etkinlik Istanbul'da. Bizler icin bir sey dusunuldu mu sayin yonetim ekibi? 02/28 17:00
AlexanderAnders
UTANACAĞINIZI BİLSEM SURATINIZA TÜKÜRMEYE GELİRİM ! 02/28 18:24
NarsisTT
İstanbul da oturan arkadaşlar oraya gidip bu olanların hesabını sormalı! 02/28 18:48
Mrtk
Gelemeyenler ve içeriği merak edenler için; sosyal mecralardan ya canlı yayın ya da etkinlikten sonra kesintisiz bir video paylaşmanız taraftarıyım. En azından bunu yapabileceğinize inanmak istiyorum. 02/28 18:58
GLORFiNDEL
Dolandırdığınız adamların yüzüne nasıl bakacaksınız :) 03/01 07:31
Zıpkınn
:)))))))
03/02 23:15
Gönülavcısı
Bu etkinlige steam hesabidan baglanan oyuncular nasil katılabilir çünkü benim hesap bilgilerimde ne telefon numaram var ne de ismim 03/06 10:53
Mytical
Açıklandı mı katılacaklar?? 03/15 00:04
Moskov
Hala açıklanmadı bu etkinlik patlar iptal olur. 03/15 09:28
Grândeeney
Açıklandı beyler size mail gelmediyse gg 03/16 03:16
prev 1 next
back prev next
Kategori Başlık Yüklenme Tarihi
Bildirimler
19.03.04