Black Desert will begin in a moment.

Install the Black Desert Launcher if the game doesn't start.

Install the Black Desert Launcher to start the game.

The launcher will appear if it's installed.
If it doesn't, try to run your downloaded launcher.

Install Guide

1 Run BlackDesert_Installer_TR.exe to install the Black Desert launcher.

2 Start the game once installation is complete.

Forums

#Rookie #Tip #Quest #Adventure Log
Yeni Oyunculara Tavsiye Hedefler
May 3, 2023, 22:54 (UTC+3)
663 4
Last Edit : May 4, 2023, 17:31 (UTC+3)
# 1

Sezonu başarıyla bitirdiniz diyelim peki ya sonra? İşte size bir kaç hedef;

 

1-) Magnus görevlerini tamamlayın: Bazılarımız bu görevleri sezondayken zaten tamamladı ama hala tamamlamadıysanız mutalaka tamamlamanız gereken ilk görev serisi olduğunu söyleyebilirim. Bu bulmacaları kolayca çözmek için youtube a yazdığınızda çözüm yollarını gösteren birçok içerik mevcut. [Ben 5-6 saatte bitirmiştim] ---> İlerideki görevler için bu görevler size çok kolaylık sağlayacak mutlaka öncelik verin!!! İşte size güncel mükemmel bir kaynak. Bu kanalda tüm görev serisini bulabilirsiniz. Sizin için ilkini ben buraya bırakıyorum. Göz atmayı unutmayın!

 

--

 

2-) Çok kolay +1 ap / +1 dp kazanmak: Bu kazanacağınız ap ve dp ler tüm aileye uygulanır. Peki bu ne demek. Kalıcı olarak aldığınız bu ap ve dp ler ileride açacağınız karakterlerde dahil tüm karakterlere etki eder. 1 kez tamamlamanız yeterli. Bu görevler hangileri?

Öncelikle O ' ya basıp önerilen görevlere geliryoruz. Daha sonra şu görevlere gidiyoruz;

--- [Maceraya Destek] [Lv. 58] Meriondora'nın Kutsaması: Bu görevde görevi aldığımız npc nin yanına gidiyoruz.  Ve 3 tane takı veriyoruz. Bu kadar basit. Hangi takılar olduğu görev açıklamasında yazıyor.  Toplam 3 adet takının hepsi aynı takı da olabilir farklı takı da olabilir. Size kalmış. En ucuzlarını Merkez Pazardan satın alıp teslim ediyoruz. Veee ödülümüz: Kalıcı +1 dp

 

---[Maceraya Destek] [Lv.60] Viorencia ' nın Kutsaması: Tamamen aynı mantık sadece istediği takılar farklı. Yazı uzamasın ve sıkmasın diye takıların isimlerini tek tek yazmıyorum göreve tıkladığınızda görev açıklamasında mevcut. Yalnızca 3 takı lazım yine hepsi aynı da olabilir. +1 ap niz şimdide hayırlı olsun.

 

3-) Daha da fazla ap dp :) : Sıra geldi macera günlüğü kitaplarına. ESC ye basıyoruz arama yerine Macera yazıyoruz ve bam "Macera Günlüğü Kitaplığı" karşımızda. Girip Igor Bartali görevlerini yapmaya başlıyoruz bu görev serisi size toplamda +4 ap / +2 dp kazandırıyor. [Youtube dan mutlaka faydalanın] Yine aileye uygulanıyor ve kalıcı. Bu görev serisini yaparken sıkılabilirsiniz. Arada molalar verip grind atabilir bir kaç gün erteleyebilirsiniz. Biraz karakterinizi tanımak maksatlı antremanlar yapabilirsiniz. Ama bu kitapları önceden bitirmek sonraya bırakmamak önemli.

 

İşte size güncel video rehberi! Ben buraya başlangıç videosunu bırakıyorum. Bu kanala göz atmayı unutmayın, oynatma listesinde bütün maceralar mevcut. Sizin için ne şans ama !!!. [RyujiYamazakiBDO] arkadaşıma teşekkür ederim :) 

 

--

 

4-) Biraz aradan sonra diğer macera kitapları olan Deve Eşya sözlüğü ve Dorin Morgrim'in Gizli Günlüğü görevlerini yapabilirsiniz. Bu kitapların detayına girmeyeceğim çünkü yukarıdaki tüm aşamaları gerçekleştirdiğinizde artık bu işi çözmüş olacaksınz. Bu kitap görevlerini yaparken youtube dan faydalanmayı sakın unutmayın. 

 

 

 

 

Bu yolda size yoldaşlık edip yolunuza ışık tutacak bir tavsiye : [RyujiYamazakiBDO] ' yu takip etmeyi unutmayın. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

 

Eksik bilgi verdiysek affola :) Eksikleri gören arkadaşlar yorumlarda tamamlarlarsa daha verimli bir rehber olur.  Bol şans iyi oyunlar :P

 

Last Edit : May 4, 2023, 17:16 (UTC+3)
# 2

Eline sağlık güzel yazmışsın daha yeni çektim AP DP görevini istersen rehberine ek buraya ekleyebilirim izin verirsen. İstersen de rehberine kaynak olarak ekleyebilirsin videoyu.

Last Edit : May 4, 2023, 17:32 (UTC+3)
# 3
Düzenleme Saati: 2023-05-04 17:16, Düzenleyen: RyujiYamazakiBDO
Son Düzenleme Tarihi : 2 Dakika Önce

Eline sağlık güzel yazmışsın daha yeni çektim AP DP görevini istersen rehberine ek buraya ekleyebilirim izin verirsen. İstersen de rehberine kaynak olarak ekleyebilirsin videoyu.

Tabi ki, daha güzel olur. Tek çatı altında tüm rehber :) Teşekkür ederim <3

Last Edit : May 4, 2023, 17:34 (UTC+3)
# 4
Düzenleme Saati: 2023-05-04 17:19, Düzenleyen: FadedG
Son Düzenleme Tarihi : 1 Dakika Önce

Tabi ki, daha güzel olur. Tek çatı altında tüm rehber :) Teşekkür ederim <3

1 Ap 1 Dp için çektiğim video

 

Reply

Gameplay

Share tips & advice related to the game.

last
Search results will display posts in increments of 10,000.